МАГАЗИН ОДЯГУ ТА ВЗУТТЯ ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ

Шановні жителі нашого міста та району, 15 квітня в Роздільній відкрився чудовий новий магазин «МИР ОДЕЖДЫ И ОБУВИ», асортимент якого розрахований на будь-який смак покупців. Ця мережа магазинів успішно працює не лише в Одеській області, а й по всій країні. Приємно вражає цінова політика магазину. Абсолютно нові та якісні речі йдуть за низькими, доступними цінами, чому сприяє великий обсяг закупки товару.

У просторому приміщенні «МИРА ОДЕЖДЫ  И ОБУВИ» в нашому місті великий асортимент взуття – чоловічого, жіночого, дитячого від спортивного стилю до класичного.  Вибір одягу теж чималий  – джинси, футболки, светри, сукні, білизна, спідниці тощо варте уваги покупців. Завжди підкажуть та допоможуть , за необхідності, продавці закладу. Тож, заходьте та обирайте, що Вам до смаку!

Слід відзначити, що наразі, з нагоди відкриття на весь асортимент діє знижка 10%. Акція триває до 30 квітня включно. В подальшому на клієнтів також чекають цікаві пропозиції та акції,тож слідкуйте за оновленнями.

Знаходиться магазин за адресою:  м. Роздільна, Привокзальна площа/Газетний провулок, 2a. Працює з 8.00 до 19.00 без вихідних та обідньої перерви.

 

Залиште свій коментар