Лучинські герої врятували лебедя, тепер він радісно плаває у своєму природньому середовищі

З приємної події почався робочий тиждень у Степанівській сільській раді – на лиман був доставлений лебідь, врятований кілька тижнів тому жителями Лучинського. Птаха, в родині, що його приютила, прозвали Гошею. Він дуже зрадів природньому середовищу, залюбки купався у лимані, де постійно мешкає зграя лебедів.
Степанівський сільський голова Наталія Бараненко та староста Гаївського округу Світлана Закревська подякували маленькому мешканцю Лучинського Володимиру Суділовському, який разом із дорослими чоловіками брав участь у порятунку червонокнижного птаха та особисто прибув пересвідчитися, що у природньому середовищі Гоші нічого не загрожує.
За філіжанкою чаю Володимир розповів, що мріє бути військовим, як його батько Юрій Городецький – наш талановитий воїн, який стоїть на захисті Батьківщини вже багато років та прославляє її у неймовірно гарних піснях.
Щира вдячність всім небайдужим мешканцям Лучинського – сім’ям Суділовських, Федоруків, Дмитру Фешку, Олександру та Олегу Бойченкам та всім причетним до порятунку лебедя. Наші люди – неймовірні: посеред ночі у січневий мороз вони, ризикуючи своїм здоров’ям та навіть життям, врятували птаха, який міг загинути, опинившись у льодовій пастці.
Джерело: Степанівська сільська територіальна громада

Залиште свій коментар