“Козацький гарт” у Роздільній – фінал Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю

21 березня 2019 року Роздільнянський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» №1 гостинно приймав обласний фінальний тур Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт», мета якого формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності та зміцнення здоров’я учнівської молоді, поліпшення національно-патріотичного виховання учнів освітніх закладів.

Урочисте відкриття заходу розпочалось із звучання державного гімну та підняття державного прапору.

З вітальним словом до всіх присутніх звернулись очільниця району Н.В. Бараненко, начальник відділу освіти, молоді та спорту Н.В. Красножон, методист  обласного ДЮСШОР А.І. Плевако

«Такі спортивні змагання як «Козацький гарт» вдало поєднують виховання в учнів здорового способу життя, формування всебічно розвинутої особистості в дусі відродження національних традицій та культурної спадщини українського народу», – зазначила Наталія Бараненко.

 

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Н.Красножон у своєму виступі закликала школярів утверджувати славні традиції українського козацтва, вклонитись предкам, берегти пам’ять про тих, хто до останнього подиху боронив свій край.

Міцного здоров’я, козацького завзяття і бути справжніми захисниками України побажав Анатолій Плевако.

Після урочистого відкриття заходу учасники фестивалю, що представляли 15 команд з різних районів та міст Одеської області, районів міста Одеса. Програма спортивних змагань потребувала витривалості та спритності, адже вона складалася з човникового бігу, стрибків у довжину з місця та через скакалку, в перетягуванні линви та легкоатлетичної естафети, показували знання з історії Українського козацтва.

За результатами змагань переможцями стали команди Роздільнянського району (І місце), м. Южне (ІІ місце), Малиновський район м.Одеса (ІІІ місце).Переможці фестивалю нагороджені грамотами та медалями.

Змагання завершились, і кожен учасник змагань привіз додому незабутні враження про зустріч.

Сектор комунікацій з громадськістю Роздільнянської РДА.

Залиште свій коментар