Команда ДЮП з Роздільнянського НВК №1 перемогла у районному етапі Всеукраїнського фестивалю

У м. Роздільна юні пожежні змагалися у районному етапі Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних

22 березня в актовій залі Роздільнянського НВК № 1 пройшов районний етап XXV обласного Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних.

У заході взяли участь чотири команди ДЮП шкіл Роздільнянського району, які змагалися за право називатися кращою районною дружиною юних пожежних: «Іскра» – Степова ЗОШ, «МНС (Ми на сторожі)» – Яковлівська ЗОШ, «Енергія» – Роздільнянський НВК № 1 та «It’s my life» – Слобідський НВК.

Як поводитися у різних надзвичайних ситуаціях, які правила безпеки життєдіяльності потрібно знати, щоб уникнути пожеж та надзвичайних ситуацій, як правильно надати постраждалим невідкладну домедичну допомогу в екстрених ситуаціях та інше демонстрували зі сцени школярі району.

Цього року районний фестиваль дружин юних пожежних проходив під девізом «Про безпеку пам’ятай, цінуй життя – у біду, не потрапляй!». Юні рятувальники змагалися у трьох конкурсах районного фестивалю ДЮП: «Візитка», «Домашнє завдання» та «Конкурс плакатів» на протипожежну та техногенну тематику.

У першому конкурсі – «Візитка» з незначним відривом в три бали перемогла команда ДЮП «Енергія» з Роздільнянського НВК, яка набрала 20 балів, друге місце з результатом 17 балів посіла команда ДЮП «It’s my life» зі Слобідського НВК.

Традиційно, найвидовищним видався вирішальний конкурс – «Домашнє завдання». Запекла боротьба між командами йшла буквально за кожний бал. І в цьому конкурсі з результатом 117 балів упевнено перемогла команда ДЮП «Енергія» з Роздільнянського НВК № 1, друге місце (107 балів) завоювала команда ДЮП «It’s my life» з Слобідського НВК.

Переможцем у конкурсі плакатів на протипожежну та техногенну тематику перемогу здобула команда ДЮП «Енергія» з Роздільнянського НВК № 1, друге та третє місце розділили між собою команди ДЮП «It’s my life» зі Слобідського НВК та «Іскра» зі Степової ЗОШ.

Журі визначила переможців та лауреатів районного етапу XXV обласного Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. За сумою усіх конкурсів перше загальнокомандне місце з результатом 137 балів завоювала команда ДЮП «Енергія» з Роздільнянського НВК № 1, друге місце завоювала команда ДЮП «It’s my life» зі Слобідського НВК з результатом 124 бали, а третьою з сумою 104 бали фінішувала команда ДЮП «МНС» з Яковлівської ЗОШ.

Найбільш інтригуючим було оголошення журі переможців та лауреатів районного фестивалю ДЮП. Співробітник Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, майор служби цивільного захисту Сергій Шморгал та начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Наталія Красножон урочисто нагородили переможців та лауреатів районного фестивалю Дружин юних пожежних грамотами та подарунками.

Переможців районного етапу фестивалю ДЮП переповнювали цього дня емоції. Адже у квітні місяці команда ДЮП «Енергія» з Роздільнянського НВК № 1 районного етапу ДЮП буде представляти наш район у відбірковому зональному етапі XXV обласного фестивалю дружин юних пожежних. Тож, побажаємо команді ДЮП «Енергія» добре підготуватися до зонального фестивалю ДЮП та перемогти!

Роздільнянський міськрайонний відділ ГУ ДСНС України в Одеській області.

Залиште свій коментар