Команда Болгарської ЗОШ взяла участь у «Козацькому гарті»

Всеукраїнський фізкультурно-патріотичний фестиваль

На початку жовтня 2019 року в м. Галич Івано-Франківської області на базі дитячого лікувально-оздоровчого комплексу «Сокіл» завершились фінальні старти Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт», організованого комітетом фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Участь у фестивалі взяли 120 школярів із 10 областей України.

Четвертий рік поспіль команда Болгарської ЗОШ, під керівництвом директора школи – вчителя фізичної культури Є.Д. Машковського представляла Одеську область на Всеукраїнському фізкультурно-патріотичному фестивалі школярів «Козацький гарт».

Змагання проводились у таких видах програми: конкурс знавців історії України, спортивних досягнень та олімпійського руху (за часів незалежної України), стрибки через скакалку, естафета, яка складається із 10 етапів,  перетягування канату, човниковий біг – ІІ (командне) місце, стрибки у довжину з місця – ІІІ ( командне) місце. За підсумками всіх конкурсів наша команда зайняла VI місце серед 16 команд-учасниць. Є сподівання, що набутий у таких змаганнях досвід стане у пригоді нашим юним спортсменам в майбутньому.

Райдержадміністрація

Залиште свій коментар