Коли на Гаївку поїде автобус?

Тривалий час до села Гаївка не їздить автобус. Це викликає велике невдоволення у гаївчан, адже, щоб поїхати до райцентру, треба йти попід ліс аж в Ангелінівку до найближчої автобусної зупинки (а це близько двох кілометрів). І вже в Ангелінівці ми чекаємо на костянтинівський автобус, який і без того щодня переповнений. Не кожній бабусі під силу пройти таку відстань до зупинки. Як правило, більшість із них прямують на базар і мусять нести в руках тяжкі торби із товаром.

Раніше п’ять днів на тиждень ходив рейсовий гаївський автобус, який постійно був переповнений, що має свідчити про його рентабельність. На цьому ж автобусі школярі мали змогу під’їжджати до Яковлівської школи вранці, а в обід повертатися додому.

Шановна редакціє! Звертаємось до вас із проханням допомогти у розв’язанні цієї проблеми. Ми стали заручниками непростої ситуації та неодноразово зверталися до підприємства, що займається автоперевезеннями, але чіткої відповіді досі не маємо. Можливо, з вашою допомогою ми дізнаємось, чому не ходить до нас автобус і коли відновлять рейс на Гаївку?

Галина ГРАБОВЕНКО, від імені мешканців Гаївської сільради.

Ми надіслали даний лист до ТОВ «Роздільнатранссервіс», який забезпечує автобусні маршрути у межах нашого району. Отриману відповідь щодо ситуації з даним маршрутом публікуємо нижче:

«Не виконання рейсу Роздільна АС – Гаївка» пов’язане з тим, що немає водія, який би обслуговував цей маршрут. Адміністрація товариства зверталась до голови сільської ради А.Т. Рустамова з проханням допомогти у вирішенні кадрового питання.

На теперішній час маршрут Роздільна-Гаївка обслуговує рейс Роздільна-Новокостянтинівка із заїздом в с. Гаївка.»

Залиште свій коментар