КЕРІВНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ РОЗДІЛЬНЯНЩИНИ ПОІНФОРМУВАЛИ ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ВАКЦИНАЦІЇ

13 травня в актовій залі Роздільнянської міської ради відбулася нарада з директорами навчальних закладів Роздільнянщини, в роботі якої взяли активну участь заступник голови Роздільнянської РДА Сергій Крилов, Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк та головний лікар Роздільнянського центру первинної медико-санітарної допомоги Костянтин Кирпиченко.

Сергій Миколайович, згідно із розпорядженням голови райдержадміністрації, призначений відповідальною особою за виконання Національного плану вакцинопрофілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою вірусом SARS-CoV-2.

Звертаючись до освітян, він наголосив, що відповідно до Національного плану, необхідно охопити щепленнями більшу частину дорослого населення до 31 грудня 2021 року задля формування колективного імунітету. Лише з його наявністю в країні стане можливим подолання пандемії та зняття карантинних обмежень.  Без масового щеплення  й надалі існуватиме ризик захворювання на важку форму коронавірусу, який набуває все нових штамів та становить неабияку загрозу для життя та здоров᾽я.

Детальніше у друкованій версії газети “Вперед”

 

Залиште свій коментар