Карантинні блокпости на в᾽їздах до Роздільної розпочали роботу

Як і анонсувалося, на в᾽їздах до міста Роздільна з боку Кучурган (район залізничного переїзду) та Єреміївки (на кругу) розпочали роботу мобільні санітарно-карантинні пости, які контролюватимуть рух транспорту та здійснюватимуть температурний скринінг тих громадян, котрі в’їжджають в місто.

        Такий захід є необхідним задля попередження  поширення COVID-19 на теренах Роздільнянщини, адже вже є три підтверджені випадки цього захворювання.

         Працюватимуть блокпости з 08:00 до 20:00 щоденно в складі працівників Роздільнянського відділу поліції, медпрацівників та інших фахівців.  Роботу блокпостів 22 квітня проінспектував  голова Роздільнянської РДА Сергій Приходько, який тримає ситуацію на особистому контролі.

         Нагадаємо громадянам про важливість дотримання карантинних вимог, рекомендацій МОЗ щодо індивідуальних засобів захисту та найпевнішої протидії – це самоізоляції.

         У разі виявлення осіб з підвищеною температурою під час роботи постів, дані одразу повідомлятимуться до лікарні, а громадяни відправлятимуться на огляд медпрацівниками та подальшу самоізоляцію під наглядом сімейних лікарів.

 

Залиште свій коментар