Калейдоскоп вітань матерям від учнів Єреміївського НВК

13 травня – День матері. Не забудьте привітати найріднішу людину. 

Найрідніша людина

Найрідніша і най-краща у світі людина – це моя матуся. У неї сині-сині очі, неначе волошки. Погляд у моєї мамочки лагідний, мов промінчик сонечка. Щодня  радію, коли бачу її щиру посмішку.

Про свою неньку я можу говорити годинами, бо дуже вдячний їй за любов і турботу про мене. Ми з мамою великі друзі, вона – мій найкращий порадник. Адже саме вона виховує в мені найкращі риси характеру, вчить бути добрим і чуйним.

Я щиро прошу Бога, щоб послав моїй дорогесенькій мамі здоров’я, терпіння, довгих років щасливого безтурботного життя.

Іван Федорович, 4 клас.

 

Моя матуся – найкраща

Для кожної дитини  мама найкраща. І моя для мене теж!

Моя ненька завжди піклується про мене. Вона завжди зрозуміє, утішить, приголубить, підтримає.
З матусею можна поділитися своїми думками, адже я їй повністю довіряю. А ще моя мамочка гарна господиня. Вона готує смачні страви і дуже любить квіти. Яких тільки немає в нашому садочку!

Багато для мене значить чути її ніжний голос, бачити рідний погляд, щасливу усмішку. Я уявити не можу свого світу без найріднішої людини. Будь завжди поруч, моя дорогесенька!

Максим Лаврентьєв, 4 клас.

 

Наче сонце, моя мати

У моєї мами очі, наче зорі,

У моєї мами руки золоті.

Ніжно поцілую, квіти подарую,

Бо вона – найкраща у житті!

Я можу підписатись під кожним словом пісні Наталії Май «Мамочко моя», яку ми вивчали з нашою вчителькою Оленою Петрівною Короленко. Для кожної дитини чи дорослої людини найдорожчим янголом-охоронцем є матуся. Вона оберігає своїх дітей, допомагає доброю справою чи добрим словом, захищає і бажає усього-усього найкращого в житті.

Моя матуся найгарніша в світі, у неї найкраще ім’я, найласкавіша посмішка, найлагідніші обійми. Вона добра, щира, радісна, а іноді сумна.
Я намагаюся під-няти їй настрій гарними оцінками, добрими справами. Ненька завжди мені допомагає, захищає і по ділу сварить, за що я на неї не ображаюсь.

Своїх матерів треба любити, оберігати, не засмучувати. Я бажаю вирости справжньою гордістю своєї матусі та справжнім сином України, який любить свою сім’ю, село, школу, учителів та свою країну.
Я дуже люблю свою матусю і знаю, що  це  взаємно!

Кіріл Черних, 4 клас.

МОЙ САМЫЙ ВЕРНЫЙ ДРУГ

Мама, послушай… Я пишу, потому что говорить это очень сложно. Я люблю тебя и мне страшно… Я боюсь… Боюсь, что ты не знаешь, как сильно я люблю тебя и нуждаюсь в твоем внимании. Как важно мне знать, что тебе интересно то, что происходит внутри меня. Что тебе интересно, о чем я думаю, как вижу мир, чего хочу, куда стремлюсь. Боюсь, что ты не знаешь, что я запоминаю каждое твое слово, а еще боюсь, что тебе просто все равно.

 Я пытаюсь понять, как жить в этом мире, и у меня нет другого способа, чем наблюдать, запоминать и повторять за тобой. Мне кажется, я могу быть лучше, могу больше стараться, могу сделать что-то, чтобы тебе хотелось мне улыбаться. Когда ты ругаешься, я сжимаюсь, грублю в ответ, потому что нет ничего хуже, чем чувствовать вину. Мне нужно знать, чувствовать, слышать, ощущать постоянно, что ты меня любишь, и я твое сердце. И что это для тебя не ноша, не обязанность, а радость.

Ты знаешь, когда я вырасту и буду мамой, я не буду трусить, я буду радоваться со своими детьми, буду откровенной, буду делать то, что обещаю, и не буду обещать, что не могу сделать. И я буду лучше, чем я есть, потому что знаю: мой ребенок хочет быть таким, как я, а главное, я просто у него буду. А сейчас послушай: знаю, как ты устаешь, знаю, как ты стараешься. Знаю то, что ты переживаешь, когда что-то не получается у тебя, у меня…
У нас… Знай, что я ценю всё, что ты делаешь. Благодарю тебя за все хорошее в моей жизни и просто за мою жизнь. И на самом деле, когда я выросту, я хочу быть, как ты, потому что ты наилучшее, что у меня есть.

Дарья Шундровская, 11 класс.

Залиште свій коментар