Енергоефективне майбутнє Роздільнянської багатопрофільної лікарні

29 вересня 2023 року в рамках проєкту «Програма ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України» на території Роздільнянської багатопрофільної лікарні відбулася робоча зустріч Роздільнянського міського голови Валерія Шовкалюка та генерального директора лікарні Вадима Гудими з представниками «Солар Сервіс» – вузькопрофільного підприємства, що спеціалізується на генерації та акумулюванні сонячної електроенергії.
Метою зустрічі було обговорення питання посилення енергетичної стійкості Роздільнянської багатопрофільної лікарні шляхом встановлення сучасних автономних сонячних електростанцій з елементами резервного живлення. Такі станції в подальшому зможуть забезпечити автономне енергопостачання в аварійних ситуаціях та при відключені електроенергії.
У ході зустрічі було обговорено низку технічних питань, детально вивчено план-схему будівлі та прибудинкової території Роздільнянської багатопрофільної лікарні, проведено обстеження території та комунікаційних шляхів, трансформаторну та зроблено всі відповідні заміри для подальшого виготовлення проєктної документації.
Роздільнянська громада висловлює щиру вдячність своїм міжнародний партнерам за підтримку та неоцінену допомогу. Співпраця з вами є надзвичайно вагомою для всіх нас, оскільки енергетична незалежність лікарні відіграє важливу роль у безперебійному функціонуванні закладу та наданні безперервної медичної допомоги пацієнтам.
Програма реалізується в рамках проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України» за фінансової підтримки Європейського Союзу та Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Залиште свій коментар