ДЮФК “РОЗДІЛЬНА” – ПЕРЕМОЖЕЦЬ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ

Неодноразово на сторінках газети «Вперед» висвітлювались досягнення юних спортсменів дитячо-юнацького футбольного клубу «Роздільна» (тренер Олександр Гаврилюк). Зазвичай, кожна стаття про участь ДЮФК «Роздільна» у різного рівня турнірах закінчувалась такими словами – «Вперед до нових перемог!». Приємно відмітити той факт, що роздільнянські футболісти притримуються цього девізу, прославляючи наше рідне місто по всій країні.
Не винятком став і всеукраїнський футзальний турнір «Пенальті – ще не вирок», в якому взяла участь команда ДЮФК «Роздільна» – юнаки 2007-2008 року народження. Проходили футбольні змагання у м. Кропивницький з 28 по 30 січня. Суперниками наших спортсменів виступили футбольні команди з Кропиницького, Полтави, Дніпра, Харкова, Черкас та Одеси.

   До складу нашої команди входили: Нікіта Тегляєв, Максим Філімоненко, Владислав Бойченко, Марк Тегляєв, Єгор Сичук, Станіслав Нейченко, Нікіта Сухін, Владислав Креч, Кирил Мачулко, Дмитро Радванський Денис Щур, Сергій Поянов, Максим Василик, Данило Кушнарьов. Володарем кубку «Найкращий воротар турніру» заслужено став Нікіта Тегляєв.
В запеклій боротьбі, докладаючи максимум зусиль та демонструючи свої спортивні навички, команда ДЮФК «Роздільна» стала переможцем всеукраїнського турніру.
Варто зазначити, що кожного разу рівень спортивних змагань, в яких беруть участь наші футболісти, стає все вищим і вищим. Але завзятість та бажання перемагати навіть сильні команди з обласних центрів, як бачимо, дає свій результат. Ще більшої впевненості на шляху до перемоги додавав незмінний фан-клуб батьків, який емоційно підтримував спортсменів протягом усього турніру.
Учасники команди на чолі з тренером Олександром Гаврилюком висловлюють щиру вдячність людям з добрим серцем, які завжди підтримують футбольний клуб та всебічно допомагають, а саме: Володимиру Тімотіну, Івану Борлаку, а також депутату Одеської обласної ради Миколі Дерев’янку.
Наприкінці лютого в аналогічному турніру братимуть участь юнаки 2012-2013 року народження ДЮФК «Роздільна». Тож бажаємо їм успіху! Вперед до нових перемог!

Залиште свій коментар