Долучайтесь до акції “Зігрій захисника!”

24 лютого 2023 року – річниця повномасштабного вторгнення російської держави. З цього моменту на захист нашої країни стали її кращі сини й дочки, багато хто боронить кордони рідної землі ще з 2014 року. Вони не рахують днів і годин, місяців і років, адже за їх спинами – рідна земля. Але вони, як ніхто, потребують нашої моральної підтримки та участі.
З цією метою Роздільнянська міська територіальна громада започатковує акцію «Зігрій захисника!». Кожен охочий мешканець громади може написати зворушливого листа, намалювати малюнок чи листівку , виготовити пам׳ятний сувенір чи інший виріб, що додасть сил та наснаги тим, хто стоїть на захисті держави.
На всіх охочих долучитися до акції чекатимуть у Роздільнянському Палаці культури з 20 до 22 лютого 2023 року з 9.00 до 15.00.
Мешканці старостинських округів громади можуть залишити свої дарунки у школах, звідки їх передадуть до Палацу культури.
Листи, малюнки та вироби треба підписати , зазначивши прізвище та ім׳я, назву закладу ( для учнів закладів освіти) . Після завершення акції усі «теплинки» будуть передані нашим славним захисникам та захисницям, щоб зігріти їх серця й душі, стати добрим знаком у наближенні Перемоги.
Долучайтеся до акції – поділіться своїм теплом із тими, хто нас захищає!
Джерело: Роздільнянський Палац культури

Залиште свій коментар