До уваги споживачів електричної енергії!

Відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 р. з 01.01.2019 р. ПОСТАЧАЛЬНИКОМ електричної енергії в Одеській області є підприємство ТОВ «Одеська обласна енергопостачальна компанія», адреса: м. Одеса, вул. Чорноморського козацтва, 70. Телефон для звернення споживачів (048) 705-2-705.

Роздільнянський підрозділ TOB «ООЕК» знаходиться за адресою: м. Роздільна, вул. Європейська, 28, каб. № 7, у приміщенні Роздільнянського РЕМу. Телефон для звернення споживачів 5-10-58.

Рахунки від ТОВ «Одеська обласна енергопостачальна компанія» будуть доставлятися з 13 числа кожного місяця працівниками Укрпошти.

Рахунок за спожиту електроенергію можливо сформувати в особистому кабінеті споживача та на офіційному сайті ТОВ «Одеська Обласна Енергопостачальна Компанія» https://ooek.od.ua/

Рахунок необхідно оплатити в будь-якій банківській установі в десятиденний термін від дати його отримання. Оплату необхідно проводити за реквізитами ТОВ «Одеська обласна енергопостачальна компанія», які будуть вказані в рахунках.

Типові договори оприлюднено на офіційному сайті ТОВ «Одеська обласна енергопостачальна Компанія» https://ooek.od.ua/

Залиште свій коментар