До довічного позбавлення волі засуджено мешканця Роздільної, який жорстоко позбавив життя цілу родину

Прокуратура: до довічного позбавлення волі засуджено мешканця Роздільної, який жорстоко позбавив життя цілу родину

За принципової позиції прокурорів Роздільнянської окружної прокуратури суд визнав винним раніше неодноразово судимого мешканця Роздільної в умисному потрійному вбивстві та крадіжках (ч. 1 ст. 115, п.п. 9, 13 ч. 2 ст. 115 та ч.ч. 2, 3 ст. 185 КК України).

У судовому засіданні прокурорами доведено, що у жовтні 2019 року, під час спільного вживання алкоголю за місцем мешкання 47-річного засудженого, між ним та його знайомим раптово виник конфлікт, в ході якого зловмисник почав душити потерпілого шкіряним ременем та бити руками і ногами по голові та тулубу.

Внаслідок спричинених тілесних ушкоджень потерпілий помер.
Тіло вбитого душогуб сховав у господарському приміщенні на території свого домоволодіння.
Увечері того ж дня, у пошуках сина, до будинку засудженого прийшла матір потерпілого. У ході спілкування з останнім, жінка почала допитуватись, де її син. Щоб приховати вчинений злочин та уникнути покарання нелюд вирішив позбавити життя і матір потерпілого, задушивши її.

Після кривавої розправи зловмисник почав побоюватись, що може бути викритим батьком загиблого, який знав, що спочатку його син, а потім дружина, пішли до нього додому. Тому пізніше засуджений прийшов до домоволодіння загиблих, де позбавив життя господаря будинку шляхом задушення, та викрав мобільні телефони, а також інше майно родини.
Прокуратура вимагала для обвинуваченого найсуворішого покарання.
Вироком Роздільнянського районного суду Одеської області вбивцю засуджено до довічного ув’язнення.

Джерело: Роздільнянська окружна прокуратура Одеської області

Залиште свій коментар