День захисника України у селах Роздільнянського району

 с. Новоукраїнка

У ЗОШ с. Новоукраїнка святкували День захисника України, День Українського козацтва. Урочистий захід розпочався з концерту, де брали участь учні з 1 по 11 клас. Діти дуже гарно співали та танцювали, а також привітали батьків і гостей педагогічний колектив, на чолі з директором школи В.Я. Кербалем,гарними патріотичними піснями. Після концерту у школі розпочався ярмарок солодощів,які школярі старанно приготували разом зі своїми батьками. Майже усі свої гостинці кожна дитина продала і з гарним настроєм повернулися додому.

Усміхнені обличчя,запальний блиск в очах – хіба не заради цього варто проводити такі заходи? Всі, хто брав активну участь, отримали масу позитивних емоцій. Ми впевнені ,що козацтво і надалі сприятиме зміцненню громадянського миру і злагоди на нашій землі.

Олена Яслик, педагог-організатор ЗОШ с. Новоукраїнка.

с. новоукраїнка, роздільнянський район
Частування від новоукраїнських школярів, Роздільнянський район

с. Виноградар

З нагоди Дня захисника України в ЗОШ с. Виноградар учні провели парад патріотичних пісень. На свято завітали Виноградарської сільський голова С.Д. Бурлаченко, учасник бойових дій, капітан І рангу М.М. Карімов, учасники бойових дій на Сході нашої держави О.М. Крижанівський та О.О. Алєксєєв

Виступаючі звернулись до присутніх учнів,батьків із закликом сумлінно навчатися, продовжувати славні традицій нашого народу, вшановувати козацьку доблесть та звитягу, свято вірити у перемогу. Учасник бойових дій Олег Олегович Алєксєєв подарував прапор 28-ї бригади із підписами та побажаннями учням – майбутньому державі. Черговий 8 клас (класний керівник Н.П. Валевська) підготували та подарували гостям листівки-привітання. Учні скандували:  «Слава Україні!», «Героям Слава!»,співали,танцювали і в кожному рядку лунали слова: «Нам потрібен мир, Україна – це я, ми-діти України!»

День захисника України — свято не тільки військових. Це свято нескорених, свідомих громадян, які вболівають за долю нашої країни, день усіх небайдужих, які своєю професійною діяльністю, сумлінною працею, волонтерською роботою забезпечують Україні економічний, гуманітарний, інформаційний захист.

В. Волошина, педагог-організатор ЗОШ с. Виноградар.

с. виноградар, роздільнянський район
День захисника України у ЗОШ с. Виноградар Роздільнянського району

Залиште свій коментар