Чоловіків замінять жінки: на Миколаївщині запустили курси для трактористок

На Миколаївщині протягом наступних півроку вісім жінок опанують навички затребуваної професії тракториста з перспективою працевлаштування.

Про це повідомляє відділ комунікацій ПРООН.

Навчальну програму для групи жінок, які прагнуть здобути професію тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва, організувала за фінансової підтримки уряду Данії Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

«Цей курс виник у відповідь на запит місцевих працедавців. Наразі великий попит на трактористів, але підготовлених кадрів не вистачає, оскільки багато працівників сільського господарства стали на захист держави. Тому у партнерстві з урядом Данії UNDP запустила програму навчання для жінок, які бажають стати трактористками. Ця ініціатива об’єднала зацікавлених роботодавців та викладачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти», – йдеться у прес-релізі.

Усі вісім слухачок програми родом із Снігурівки та попередньо пройшли співбесіду з майбутнім роботодавцем — ТОВ «АГРОФ’ЮЖН», на території якої проходитиме практична частина навчання. Після завершення шестимісячного курсу учасниці отримають відповідний сертифікат та посвідчення водія категорії А1.

Джерело

 

Залиште свій коментар