Чоловічі професії – під силу роздільнянським жінкам

Таксі викликали?

Останнім часом спостерігається повсюдне відкриття «жіночих таксі». Послуги водіїв там надають, виключно, представниці слабкої статі. У Роздільній немає такої спеціальної служби, але жінки, які успішно водять таксі, є.

Майже десять років за кермом таксі сидить роздільнянка Т.М. Вердиш. Її сміливо можна назвати жінкою-загадкою і чоловіком у спідниці одночасно.

Можливо, хтось скаже, що бути водієм автомобіля, тим паче таксі, не зовсім по-жіночому. Але при зустрічі з Тамарою Миколаївною розумієш, що це не так – це дуже доглянута, надзвичайно гарна жінка.

Здивувала і її активність – вона не могла і кілька хвилин триматися на одному місці. Мабуть, тому все життя Тамара Миколаївна не сиділа без діла: 25 років вона, пекар-кондитер за спеціальністю, ходила у море (зауважимо, що робота теж не з жіночих). Після того пішла у таксі, і не безуспішно. Протягом майже 10 років вона доставляє роздільнянців за місцем призначення. Її найчастіші маршрути – школи та садочки.

Тамара Миколаївна побажала жінкам удачі в усіх справах, побільше сонця та посмішок, адже посмішка притягує людину. «Похмурих життя не любить» – стверджує наша героїня.

Олександра ЯКОВЛЄВА.

 dscn9957

8 березня – денна зміна

Професія залізничника не може відноситися до  суто жіночих чи чоловічих. Але є такі посади, які більше розраховані на чоловічий хист та витривалість. Одна з таких – черговий по сортувальній гірці. В Роздільній є жінка, яка вже 15 років працює на цій посаді. Це Г.А. Яковіна.

Професію «Організація управління рухом» Ганна Анатоліївна здобула в Одеському технікумі залізничного транспорту. «Робота нелегка, відповідальна, але я її люблю», – каже наша героїня, корінна роздільнянка.

На залізниці працює і чоловік Ганни. Разом вони виховують двох красунь-донечок. Про любов до своєї роботи найкраще свідчить той факт, що Ганна Анатоліївна більше року не перебувала у декретній відпустці ні з першою донечкою Юлією (зараз їй вже майже 14 років), ні з другою Міланією (4 рочки).

На 8 Березня, коли всі жінки святкуватимуть та відпочиватимуть у свій законний вихідний, Ганна Анатоліївна піде у денну зміну. І лише ввечері поспішатиме додому, аби привітати найдорожчих жінок – матір, донечок, сестру…

Тож, бажаємо нашій героїні, щоб цей робочий день, як і всі інші, видався для неї ясним, святковим та радісним.

Наш кор.

na-rabochem

Залиште свій коментар