Безбар’єрна Одещина: голова Одеської ОВА розповів про результати проєкту

Відбулося підсумкове засідання Ради безбар’єрності: успіхи Одеського регіону. Сьогодні стало відомо, що очільник Одеської ОВА Олег Кіпер взяв участь у підсумковому засіданні Ради безбар’єрності.

Голова Одеської ОВА доповів, що протягом року на Одещині втілювали важливі проєкти: в освіті, медицині, цифрових послугах, реабілітації, сфері працевлаштування. Нині Одеська область — регіон з високим ступенем безбар’єрності, проте роботи ще дуже і дуже багато.

“Зробити Одещину повністю інклюзивною та безбарʼєрною — надважливо. Особливо, коли окрім інших соціальних викликів на країні тягар великої війни. Спільно будемо робити все задля комфортного життя всіх людей, як і в містах, так і селах Одеської області”, – написав Олег Кіпер.

Зазначимо, що захід відбувся за участі першої леді Олени Зеленської, Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, голови Верховної Ради Руслана Стефанчука. А ще представників уряду, міжнародних партнерів та голів обласних військових адміністрацій.

Нагадаємо! Безбар’єрність – це забезпечення рівних прав і можливостей. Це комплексний підхід до подолання бар’єрів: від поширення інклюзивних практик і впровадження доступності до піклування про психічне здоров’я, яке є основою добробуту кожної людини. Це філософія суспільства без обмежень. Це про внутрішню готовність створювати середовище, у якому буде комфортно всім.

Джерело: Укрнет

Залиште свій коментар