Апаратна нарада в Роздільнянському районі: Харчування в освітніх закладах, заробітна плата та декларації на порядку денному

Сьогодні, під керівництвом Сергія Приходька, голови районної державної адміністрації, відбулась апаратна нарада за участю заступника голови Наталії Шличок та керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, під час якої заслухані актуальні питання.
Про організацію харчування у закладах освіти та впровадження системи ХАССП доповіла виконуюча обов’язків начальника відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Анастасія Мосьпан. На території Роздільнянського району функціонує 64 заклади загальносередньої освіти та 43 заклади – дошкільної освіти. Дані заклади надають послуги харчування.
Вартість харчування у закладах освіти відповідні нормам харчування, затвердженими Постановою КМУ від 24.03.2021 р. № 305. У 2024 році гарячим безкоштовним харчуванням забезпечено категорії дітей, яким на законодавчому рівні встановлено державні пільги.
Реформа шкільного харчування активно впроваджується по всіх закладах освіти.
Про середню заробітну плату по Роздільнянському району за ІІІ квартал 2023 року доповіла Іваник Наталія – начальник відділу соціально-економічного розвитку території райдержадміністрації, яка поінформувала, що за даними Департаменту економічної політики та стратегічного планування обласної державної адміністрації рівень середньої заробітної плати по району за ІІІ квартал 2023 року становить 11056,9 грн, що на 2078,2 грн менше середньої по області (Одеська область – 13135,1 грн, Україна – 17937,0 грн). Заробітна плата, в порівнянні з ІІ кварталом, зменшилася на 1684,63 грн.
Загальна кількість застрахованих осіб у вересні 2023 року – 9254 осіб. Кількість застрахованих осіб збільшилася, в порівняні з червнем 2023 року, на 155 осіб. Найбільше збільшення кількості працюючих відбулося в Роздільнянській ТГ – 75 осіб, в Лиманській ТГ- 69 осіб, Захарівській ТГ – 25 осіб, Новоборисівській ТГ – 11 осіб, Цебриківській ТГ  – 8 осіб. У всіх територіальних громадах працюють комісії з легалізації зайнятості населення та оплати праці.
З наступного питання доповіла завідувач юридичним сектором апарату райдержадміністрації Анастасія Бєген, яка повідомила присутніх про особливості подання декларації щодо майнового стану та доходів за 2023 рік.
Джерело: Роздільнянська райдержадміністрація

Залиште свій коментар