Аграрії Одещини дали старт “Жнивам 2023”

Одеський регіон один із найбільших хабів сільськогосподарської продукції в Україні

В Одеській області розпочався збір урожаю. Загальна площа – більше 1 мільйона гектарів. Про це повідомила пресслужба облдержадміністрації.

У відомстві зазначили, що Одеський регіон один із найбільших хабів сільськогосподарської продукції в Україні. І навіть незважаючи на агресію країни-терориста, регіон залишається лідером. Через повномасштабне вторгнення росії на територію України, більше 70 країн у світі на межі голоду. Втім, в Одеській обласній адміністрації підкреслили, що завдяки програмі Президента “Grain from Ukraine Україна” наша держава продовжуватиме допомагати цим країнам, адже кожен кілограм української пшениці – це чиєсь життя.

“Збір врожаю – відповідальне завдання, від якого залежить продовольча безпека як України і багатьох країн світу. Аграрії Одещини – наша опора, а ми їх підтримка. Тож бажаю, щоб і клімат, і погода, і настрій, і старання, і здібності сприяли процвітанню вашої справи. Ми зробимо усе від нас можливе, аби збір і експорт врожаю був максимально плідним і результативним”, – зазначив на нараді голова Одеської ОВА Олег Кіпер.

Джерело: Пресслужба Одеської обласної військової адміністрації

Залиште свій коментар