4 квітня – День визволення Роздільної від нацистських загарбників

4 квітня 1944 року Роздільну було визволено від німецьких загарбників. Завжди в цей в місті проводилися урочисті заходи та згадувався бойовий подвиг загиблих захисників Вітчизни у Другій світовій війні – кривавій та безжальній. Сьогодні, 4 квітня 2022 року, Україна знову переживає криваву і безжальну війну, але прийшла вона на нашу землю вже з боку росії… Країни, яка замість винести уроки з болючого минулого боротьби з антилюдяним режимом Гітлера, сама стала на шлях антилюдяності та породила нового диктатора в особі путіна, його оточення та армії злочинців, ґвалтівників та мародерів.

Крім того, сталінські репресії проти українців, які відбувалися за радянських часів, цілком підтримуються більшістю росіян та їхнім президентом і повторюються проти мирних громадян нашої країни у ХХІ сторіччі. Безневинні жертви Бучі, Гостомеля, Ірпені сьогодні демонструють відсутність людяності у росіян та повну аморальність їхніх вчинків. Фашизм має нове обличчя і не буде цьому пробачення.

Загиблі в роки Другої світової війни українці, які боролися проти гітлерівської Німеччини,  визволяли Роздільну, вже спочивають з миром. До пам’ятників загиблим в ті часи представники місцевої влади та жителі поклали квіти, але серце крається через сьогоднішню війну, нові страждання та випробування для України.

Джерело: vpered.od.ua

Коментарі

  • Денис

    Английский публицист Хэзлитт Уильям писал: “Ведущий войну с другими не заключил мира с самим собой”. А Вы согласитесь с упомянутым выражением?

Залиште свій коментар