29 серпня – День пам’яті захисників України

29 серпня у нашій країні відзначають День пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність. Ця дата  обрана не випадково, вона пов’язана з Іловайською трагедією 2014 року.

Тоді після масштабних боїв під Іловайськом воїни АТО опинилися в оточенні. Президент рф владімір путін заявив, що підконтрольні росії угруповання організують для них гуманітарний коридор. Але бойовики та російські військові обстріляли коридор, яким виходили захисники України. За офіційними даними, під Іловайськом загинуло 366 військових, 429 отримали поранення.

Пам’ятна дата набула особливого значення цього року, оскільки відбувається за умов повномасштабного вторгнення Росії. Вона, вже не ховаючись, оголосила війну нашій країні, назвавши її “спеціальною військовою операцією”.

У Роздільній 29 серпня, за участі керівництва району та міста, відбулося покладання квітів до пам’ятника захисникам України та меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя-Кіборга Сергія Іщенка. 

Коментарі

  • Евгения

    Спасибо вам большое за информацию. У нас машина старенькая, но в хорошем состоянии, муж решил перед продажей немного скрутить пробег. Ну а что, машина ухожена, а пробег скручивают все, вот здесь быстро все сделали https://obdservice.ru , я считаю, что и покупатиелю будет приятнее с меньшим пробегом.

Залиште свій коментар