⛔️На Одещині прикордонники затримали переправника чоловіків за кордон

Охоронці держрубежу спільно з працівниками Управління міграційної поліції в Одеській області запобігли спробі незаконного переправлення осіб через державний кордон України.

     На околиці міста Роздільна оперативники Поділського прикордонного загону зупинили автівку під керуванням 55-річного місцевого жителя, з яким слідувало троє чоловіків.

     Як з’ясувалося, подорожні домовилися з організатором через телеграм-канал про їхнє переправлення до придністровського регіону Молдови, за що попередньо сплатили по 5 тис. доларів США кожен. Підвезенням «клієнтів» до кордону займався його поплічник. За доставку останній отримав по 600 доларів США з кожного.

     Оскільки в діях переправника вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 332 «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України» ККУ, щодо нього направлено повідомлення до Нацполіції.

     Стосовно його «клієнтів» складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 2 ст. 204-1 «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Справи скеровано до суду.

Залиште свій коментар