В районі с. Шеметове знову перекрито дорогу

18 серпня, в районі с. Шеметове Роздільнянського району, активісти громадської організації “Авто Євро Сила” знову перекрили дорогу. Акція проходить під гаслом “Доста обіцянок” і покликана звернути увагу органів влади та депутатів всіх рівнів на проблему доріг Роздільнянського району, якими їздити вкрай складно через величезні ями.

Зокрема, вимагали ремонту дороги від Роздільної до Єреміївки, яка перебуває у вкрай занедбаному стані. У травні цього року акція протесту вже проходила в с. Шеметове. Але ремонтні роботи розпочаті не були, тому люди зібралися знову.

Акція – мирна, маршрутки, швидку активісти пропускали… Адже мета – домогтися ремонтних робіт задля нормального руху на дорозі і комфорту водіїв.

На місце події виїхала голова РДА Н.В.Бараненко, яка повідомила, що на 15.00 очікується техніка і мають розпочатися роботи.

До акції приєдналися й інші небайдужі громадяни, які прагнуть змін на краще у цьому питанні, прибули і поліцейські.

На вказану годину в с. Шеметове прибула техніка ТОВ “Меркурій”. ЇЇ представники повідомили, що проводитиметься ямковий ремонт дороги за рахунок коштів Служби автомобільних доріг, після чого активісти роз’їзалися. Працівникам ТОВ “Меркурій” забезпечено місце проживання на території Єреміївської сільської ради на період виконання  робіт. Планується, що ямковий ремонт на дорозі здійснюватиметься  від с. Шеметове до с. Єреміївка.

Залиште свій коментар