Роздільнянці відзначили 74-ту річницю визволення міста

4 квітня – велична, та водночас, сумна дата в історії Роздільної. У цей день у далекому 1944-му році наше місто було звільненено від нацистських загарбників у Другій світовій війні.

Цього року роздільнянці та гості міста разом відзначали 74-ту річницю від тих трагічних та буремних подій. Традиційно були покладені квіти та поминальні вінки до меморіалів загиблим воїнам у роки Другої світової війни.

На Алеї Слави запалили вічний вогонь – як симовол вічної пам’яті. Саме там і відбувся урочистий мітинг з нагоди чергової річниці визволення за участю керівництва району, міста, громадськості, підпростаючого покоління, та, на жаль, невеликої кількості наших визовлителів, очевидців тих подій. Адже час невпинно спливає, і переважні більшість захисників Вітчизни вже війдійшли у кращий світ.

Але ми маємо, ким пишатися. У заході взяв участь безпосередній учасник бойових дій за Роздільну та Одеську область, гвардії козак, кулеметник 3-го ескадрону 42 гвардійського козачого кавалерійського Кубанського полку, Почесний громадянин сел. Лиманського Роздільнянського району, Біляївки, Овідіополя М.С. Шуляк. Михайло Спиридонович від імені визволителів тепло привітав роздільнянців і та побажав мирного неба над головою. Також він зранку зустрівся з учнівською молоддю міста у районному народному історико-краєзнавчому музеї, де відбувся тематичний захід.

Детальніше на у друкованій версії газети “Вперед”.

 

Залиште свій коментар