Адміністративні послуги у Роздільнянській громаді стали доступнішими

Відділ «Центр надання адміністративних послуг Роздільнянської міської ради», не зважаючи на важкі часи, продовжує вдосконалювати свою роботу. У рамках проєкту «Програма ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України», який співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), було передано до Роздільнянської міської територіальної громади Сервіс «Мобільний адміністратор».
«Мобільний адміністратор» – це комплект сучасної портативної техніки, який вміщується в компактний металевий кейс і дозволяє у форматі віддаленого робочого місця здійснювати повноцінне надання адміністративних послуг за місцем перебування громадян. У комплектацію кейсу входять: ноутбук, сканер та принтер зі всім необхідним ліцензійним програмним забезпеченням, флешка, Wi-Fi роутер, веб-камера та акумулятор (автономність роботи до 8 годин). Передбачений безготівковий розрахунок через Інтернет-банкінг на місці.
Спеціалісти ЦНАПу пройшли детальний інструктаж щодо особливостей роботи на отриманому обладнанні. За допомогою сервісу «Мобільний адміністратор» обслуговування проводиться адміністратором за місцем проживання/перебування суб’єкта звернення (житло, заклад охорони здоров’я, заклад соціального захисту тощо) в межах території Роздільнянської міської територіальної громади.
Правом на отримання адміністративних послуг з використанням портативного автоматизованого робочого місця «Мобільний адміністратор» можуть скористатися громадяни таких категорій:
• Особи, які досягли 80-річного віку;
• Особи з інвалідністю 1 групи;
• Особи, що за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватись, зокрема ті, що перебувають на стаціонарному лікуванні у комунальних медичних закладах;
Стан здоров’я суб’єкта звернення підтверджується:
• Посвідченням інваліда 1 групи;
• Довідкою медико-соціальної експертної комісії про наявність інвалідності 1 групи;
• Довідкою сімейного лікаря або висновком медико-соціальної;
• Експертної комісії (індивідуальною програмою реабілітації інваліда) про необхідність хворого в постійному сторонньому догляді та нездатності до самообслуговування;
Для отримання адміністративної послуги заявник або особа-заявник, що представляє інтереси суб’єкта звернення (родич, соціальний робітник, сусід, тощо) звертається до Відділу «Центр надання адміністративних послуг Роздільнянської міської ради» особисто або за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку згідно графіку його роботи.
Адміністратор Центру, який здійснює прийом, надає консультацію, з’ясовує вид адміністративної послуги, якої потребує суб’єкт звернення та уточнює наявність пакет необхідних документів для надання послуги, уточнює адресу, дату та час виїзду для надання адміністративної послуги та перевіряє належність суб’єкта звернення до категорії осіб, які мають право скористатися послугою «Мобільний адміністратор».
Всі дані зазначаються у заяві, яку заповнює особа, яка звернулась до Відділу «Центр надання адміністративних послуг Роздільнянської міської ради». Також надається письмове погодження на проведення аудіо- та відеофіксації під час подання документів для отримання адміністративної послуги.
У разі, якщо заява була подана засобами телекомунікаційного зв’язку, вона підписується заявником безпосередньо під час візиту до нього адміністратора ЦНАП.
У визначену дату та час прийому адміністратор виїжджає на вказану у заяві адресу до суб’єкта звернення.
Прибувши за визначеною адресою, адміністратор перевіряє наявність необхідних для надання адміністративних послуг документів.
У визначений законодавством термін та у спосіб, вибраний суб’єктом звернення, адміністратор повідомляє суб’єкта звернення про результат надання адміністративної послуги.
Джерело: Роздільнянська міська територіальна громада

Залиште свій коментар