У с. Гаївка ліквідовано підтоплення п’ятьох приватних домогосподарств

Внаслідок сильних проливних дощів, які пройшли 28-29 липня, у с. Гаївка на вулиці О. Пікуля сталося підтоплення п’ятьох приватних домогосподарств.

Для надання допомоги селянам по відкачуванню води на місце події був направлений пожежно-рятувальний підрозділ м. Роздільна. Протягом 29-30 липня ДПРЧ № 32 м. Роздільна відкачували воду з підтоплених подвір’їв. За допомогою пожежно-технічного обладнання рятувальники відкачали близько 290 куб. м води із підтоплених територій. 30 липня роботи були закінчені, нормальні умови життєдіяльності мешканців села відновлені.

Необхідно підкреслити, що питання водовідведення дощових вод з прибудинкових територій житлових будинків у с. Гаївка розглядалося у квітні поточного року на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій РДА, на якому було прийнято рішення Гаївській сільській раді здійснити заходи щодо водовідведення дощових (паводкових) вод з приватних домогосподарств с. Гаївка на вул. Пікуля. Однак запобіжних заходів і досі не вжито, тож, маємо те, що маємо…

Роздільнянський міськрайонний відділ ГУ ДСНС України в Одеській області.

 

 

Залиште свій коментар