Поліція закликає громадян до взаємодії

В період з 01 по 30 листопада поточного року на території району поліцією проводяться оперативно – профілактичні заходи. 

Останнім часом криміногенна ситуація в районі як і в державі взагалі погіршилась. Щоденно вчиняється  велика кількість кримінальних правопорушень,  наш район також не є виключенням. За 10 місяців поточного року на території Роздільнянського району було скоєно велика кількість крадіжок, переважно крадіїв приваблюють мопеди  та  дачні будинки.  Згідно статистичних даних  з початку року на території району  було скоєно 110 крадіжок майна з дачних будинків та 44 угонів мопедів.

З метою стабілізації криміногенної ситуації, забезпечення охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, в період з 01 по 30 листопада поточного року проводяться оперативно – профілактичні заходи на території району.

У зв’язку з цим звертаємося до усіх мешканців району з проханням  повідомляти до відділу поліції або свого дільничного офіцера поліції будь-яку інформацію щодо правопорушень, що вчиняються на території району, при виявленні підозрілих предметів, а також осіб, поведінка або зовнішній вигляд яких викликають підозру. Правоохоронці оперативно відреагують на звернення, і кожне з них буде ретельно перевірено.

Конфіденційність гарантуємо.

Разом ми зможемо протистояти злодіям та зробити наше життя безпечним.

Олександр Стеценко, заступник начальника  Роздільнянського відділу поліції ГУНП в Одеській області, підполковник поліції.      

Залиште свій коментар