Яким має бути новорічний стіл-2018

Після Півня — символу 2017 року, в законні права незабаром вступить Собака. Ретельна підготовка допоможе зустріти свято у повній готовності, а значить, рік Собаки обов’язково принесе удачу. Головними правилами зустрічі 2018 року є зручність і свобода. Це стосується буквально всіх аспектів підготовки до свята: одяг, обстановка, гості та меню.

Сьогодні детальніше поговоримо про останній пункт – святковий стіл.
Переваги у Собаки найпростіші. Вона демократична і не зажадає від вас особливих вишукувань. Бажано, щоб декор приміщення і сервіровка столу були витримані в єдиному стилі. У рік Собаки актуальна кольорова палітра, максимально наближена до натуральної. Це можуть бути наступні відтінки: зелений, коричневий, жовтий, пісочний, бежевий, золотистий та білий.

Темних, похмурих або надміру помітних кольорів слід уникати. Якщо подібна палітра здасться вам занадто суворою і бляклою, додайте кілька яскравих акцентів. Важливо, щоб у новорічну ніч у вашому домі панувала спокійна, душевна атмосфера, що налаштовує всіх на позитивну хвилю.

Хорошою ідеєю буде оформлення новорічного столу в екостилі, який в останні роки дуже затребуваний. Собака із захопленням сприйме вашу ініціативу, а ви можете бути впевнені – всі 365 днів її підтримка вам буде забезпечена.

Головне, щоб на святковому застіллі було вдосталь смачних і ситних страв і напоїв. Пропонуємо кілька рецептів, що можуть стати одиним із пунктів новорічного меню.

М’ясні рулетики

Вам буде потрібно: куряче філе – 2 акуратні купки, яйце – 2 шт., маслини – 1 банка, сир – 100 г, майонез – 2 ст. л., борошно – 2 ст. л., зелень – петрушка, кріп за смаком.

Приготування:

Курячі філе розрізаються книжечкою (навпіл, але так, щоб не розділити грудку на дві частини). Таким чином воно стає широким і плоским. Філе потрібно дуже акуратно відбити кулінарним молоточком, щоб м’ясо стало тоншим і м’якшим. Кожну відбиту грудку слід посолити і поперчити за смаком. Після цього змастіть грудку майонезом і залиште маринуватися.

В цей час збийте яйце і посмажте тонкий омлет. Для того, щоб він вийшов щільнішим, додайте в нього борошно. Два яйця – два тонких млинчика омлету. Для того щоб омлет знайшов «цікавий» солонуватий смак, покришіть у нього невелику кількість маслин або оливок.

Посмажений млинець омлету кладеться поверх відбитої грудки. На краєчок грудки покладіть паличку сиру, або розкладіть сир слайсами. Скрутіть рулет, закріпіть його кулінарною ниткою або зубочистками, обваляйте у борошні та відправте його на пательню в рослинне масло. Смажити слід під закритою кришкою на маленькому вогні, через 15 хвилин переверніть на інший бік. При бажанні, можете запекти рулет у духовці. Робити це потрібно при температурі в 180-200 градусів 30-40 хвилин.

Коли рулет охолоне, зніміть нитки чи зубочистки і нарізайте шматочками завширшки 3-4 сантиметри.

Сушка з м’ясом

Вам буде потрібно: м’ясний фарш – 0,5 кг, сушка – 0,5 кг, яйце – 1 шт., сир – 200 г (високої жирності), майонез – 1 ст. л., улюблені спеції, листя зеленого салату для декору страви.

Приготування:

Фарш слід приправити сіллю та іншими спеціями за смаком. Додайте в нього майонез, після цього вбийте яйце і ретельно перемішайте. Деко слід вистелити пергаментом або харчовою фольгою. Викладіть сушки, начинені фаршем, на лист. Як правило, на один бублик доводиться повна чайна ложка фаршу, сушки трохи присипаються тертим сиром і відправляють в духовку. Час запікання закуски — 25 хвилин при температурі 180-200 градусів. Запечені м’ясні сушки, які вже трохи охолонули, слід викласти на блюдо, «застелене» листям салату. За бажанням прикрасити зеленню.

Салати повинні бути ситними, м’ясними і гарно прикрашеними.

Новорічний салат з язиком

Вам буде потрібно: язик яловичий відварений – 250 г (приблизно), яйця – 5 шт., сир – 100 г (70 г – у салат, 30 г – на стружку для прикраси), перець болгарський – 1 шт. (печений), часник – 1 головка (печений), майонез – 3 ст. л. (будь-якої жирності), сметана – 2 ст. л., зелень (цибуля, базилік, петрушка).

Приготування:

Відварний язик слід остудити і нарізати великою соломкою, або кубиками. Яйця так само відварюються, остуджуються і нарізаються тим же способом. Часник і болгарський перець запікаються в духовці. Робити це необхідно заздалегідь при температурі в 110-120 градусів близько півгодини. Перець змащується олією, часник обертається в фольгу. Печений перець нарізається, часник додається цілим або розминається виделкою (після запікання він не такий гострий і твердий). Сир нарізається таким же чином, що і яйця з язиком. Невелика частина сиру треться на дрібну тертку.

Зробіть соус для заправки: майонез, сметана, зелень, сіль. Заправте салат, ретельно перемішайте і посипте тертим сиром.

Новорічний салат Абу-Дабі

Вам буде потрібно: яловичина відварна – 0,5 кг, свинина відварна (вирізка) – 0,5 кг, філе куряче відварне – 0,5 кг, печериці мариновані – 1 банка, майонез – 150 г, соєвий соус – 5 ст. л., часник – 1 зубчик.

Приготування:

М’ясо відварюється разом або окремо (важливо дотримати час варіння кожного виду м’яса). Остигле м’ясо нарізають тонкою соломкою (робота кропітка, але важлива для приємної структури салату). Печериці так само слід нарізати соломкою і відправити в салат.

Соус для заправки: змішуємо майонез, соєвий соус і зубчик часнику. Інгредієнти висипаються в салатник, заливаються соусом і перемішуються. Готову страву можна прикрасити гілочкою петрушки або листям салату.

Залиште свій коментар