Волейбол набирає обертів завдяки роздільнянським спортсменам

НАПРИКІНЦІ листопада в Роздільнянській ДЮСШ пройшла Першість ДЮСШ з волейболу пляжного «Золота осінь» серед юнаків та дівчат. У змаганнях брали участь вихованці відділення волейболу у
віковій категорії 2006-2007, 2008 років народження.
Переможцями змагань серед дівчат стали: Ірина Опарій, Дарія Бачуріна – перше місце; Юлія Користа, Тетяна Петрішина – друге місце; Тетяна Мельник, Олександра Жураковська – третє місце. Ці дівчата представлятимуть Роздільнянську ДЮСШ у Чемпіонаті Одеської області з волейболу пляжного,
який пройде в м. Роздільна. Готувала команду тренер-викладач Алла Сімаченко.
Переможцями змагань серед юнаків стали: Максим Прокопов, Андрій Бурмін – перше місце, Роман Бащак, Андрій Єлізаров – друге місце, Нікіта Селіванов, Олександр Якимчук – третє місце. Готував команду тренер-викладач Володимир Замітайло.
Всі переможці та учасники змагань були нагороджені грамотами, медалями та подарунками.

5 ГРУДНЯ у м. Одеса пройшла Першість Одеської області з волейболу серед дівчат 2007-2008 років народження. У змаганнях брали участь дві команди з м. Одеса «Джинестра» та команда Роздільнянської ДЮСШ. Це перші змагання такого рівня з класичного волейболу для наших дівчат. Ігри проходили з п’яти партій. У дуже напруженій боротьбі команда Роздільнянської ДЮСШ з рахунком 2:3 поступилася першій команді з м. Одеса «Джинестра» та перемогла другу команду з рахунком 3:0. Усі учасники змагань були нагороджені дипломами та медалями.

Склад команди Роздільнянської ДЮСШ: Ірина Опарій – капітан команди, Дарія Бачуріна, Тетяна Мельник, Регіна Окунь, Олександра Жураковська, Юлія Користа, Тетяна Петрішина, Анастасія Курілова.

Готували команду до змагань тренеривикладачі Володимир Замітайло та Алла Сімаченко. Бажаємо нашим спортсменкам успіхів та перемог у подальших змаганнях.