Свято здорового способу життя на Роздільнянщині

З нагоди Дня фізичної культури та спорту на Роздільнянщині пройшло чимало заходів. Про деякі з них читайте у матеріалі.

Тенісисти змагались у спортзалі Роздільнянської ЗОШ № 4. Ці змагання взагалі були святковими, особливо для перспективного гравця І. Германовича, який цього дня святкував день народження. Але перемога дісталася В. Пірогову. Друге місце зайняв В. Тарнавський. Третє місце посів І Заборей. Всі переможці нагороджені призами. Також всі щиро привітали іменинника.

Спортмайданчик у міському парку став ареною пляжного жіночого та паркового чоловічого волейболу. Організація змагань була на високому рівні, за що велика подяка Г. Шкульовій, О. Шагамазі та іншим. У підсумку серед жінок перше місце посіли Л. Стефанчук, Г. Коцар, на другому місці – К. Щур, І. Кожухар, на третьому місці – Г. Кононенко, Н. Мовчаренко. Серед чоловіків перше місце зайняла команда «Здоров’я» у складі П. Сенетовича, Д. Козакова, Д. Букреєва та І. Здановського (керівник О. Букреєв); друге місце – команда «Пенсія» (керівник М. Караман), третє місце – команда «ДЮСШ» (керівник Г. Шкульова). Кращими гравцями команд-призерів визнано Д. Дану, І. Здановського та М. Карамана. Кращому молодому гравцеві Д. Подольському М. Караман вручив грошовий приз. Всі переможці серед жінок та чоловіків нагороджені райспорткомітетом.

Напередодні турніру з вільної боротьби у сел. Лиманське трагічно пішов з життя один з кращих силових спортсменів, учень славетного нашого гирьовика Михайла Івановича Криворучка, а згодом і Володимира Михайловича Бахтадзе, гирьовик, учасник змагань з армреслінгу, борець вільної боротьби Сергій Кітаєв, який протягом 18 років захищав прапор Роздільнянщини, перемагав і був призером як у районі, так і в Одеській області. Турнір пам’яті пройшов жваво, ніхто не хотів поступатися. Щодо переможців – це перспективна молодь, від яких очікуватимемо високих досягнень. Всі призери нагороджені медалями та грамотами. Невеликий регламентний призовий фонд організатори та учасники передали сім’ї Сергія Кітаєва. Тренер-інструктор, майстер спорту СРСР В. Бахтадзе нагороджений грамотою обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос» за плідну діяльність та розвиток фізичної культури та спорту Одеської області.

На районному стадіоні «Спартак» відбулись календарні матчі Першої дитячої ліги України серед юнаків ДЮСШ (Роздільна) та «Атлетик» (Одеса). У перші грі підопічні Тренра В. Щура перемогли з рахунком 4:1. Серед молодших юнаків перемогу одержали одесити. Святкову нічию 0:0 зробили друзі-суперники ФК «Роздільна» – ФК «Яковлівка». У матчі юнаків сильнішими стали роздільнянці.

21 вересня в смт Овідіополь на стадіоні «Дністер» на штучному майданчику відбудуться фінальні змагання Спартакіади Одеськохї області з міні-футболу серед дорослих, за участю збірної Роздільнянського району. Початок – об. 11.00.

22 вересня у с. Рибальське відбудеться розіграш кубку району з футболу серед ветеранів пам’яті Костянтина Мельниченка (за запрошенням). Початок – об 11.00.