ПЕРЕДНОВОРІЧНІ ЗДОБУТКИ РОЗДІЛЬНЯНСЬКИХ ФУТБОЛІСТІВ

Напередодні Нового року в Одесі стартував четвертий Дитячий новорічний кубок ліги співдружності з футзалу у вікових категоріях «U-11» та «U -13», в якому брали участь юні футболісти Роздільнянщини.

Зокрема, у складі футбольної команди «Чорне море» м. Одеса у віковій категорії «U-11» грав  Марк Тегляєв. За результатами змагань вони посіли перше місце. У віковій категорії «U -13» в складі одеської команди «Чорне море» виступали  вже три роздільнянські футболісти: Марк Тегляєв,  Нікіта Тегляєв та Максим Філімоненко. Команда у підсумку посіла друге місце, а Нікіту Тегляєва визнали кращим голкіпером турніру.

Наразі хлопці беруть участь у відбіркових змаганнях на Чемпіонат України в складі одеської команди. Підготовкою  юних гравців займаються  чемпіони України Федір Пилипів (старший тренер, майстер спорту міжнародного класу) та Олександр Гірка.

Крім того, в  цих змаганнях брали участь юнаки ФК «Кіровець» с. Благодатне Роздільнянського району, які також гідно виступили.

На жаль, футбольної команди від міста Роздільна на турнір заявлено не було. Вона знялася й з відбіркових турнірів на Чемпіонат України.

Побажаємо роздільнянським футболістам перемог та високих спортивних здобутків у новому 2020 році!