Наслідки “поштового експерименту”

Лист у номер

Добрий день, шановна районко!

Хочу поділитися найболючішим. Гадаю, мене підтримають багато людей. А справа у «поштовому експерименті». Спочатку закрили відділення зв’язку а Марківці, яке обслуговувало п’ять сіл. Багато людей стали отримувати пенсії через банк. А друковані видання, в тому числі і газета «Вперед», втратили передплатників. Ціни на свої послуги підняли, а обслуговування ніяке.

З нового року ці села перевели до відділення у с. Гаївка, де листоноша, яка отримувала 0,8 ставки, розносила пенсії, газети по всіх цих селах за будь-якої погоди. У спеку, дощ, завірюху багато разів ходила пішки. На жаль, на ці гроші дітей не підняти. Але зараз закривають відділення і в Гаївці, де начальник відділення працювала на 0,7 ставки, поєднуючи свої обов’язки з обов’язками листоноші в Гаївці, але за станом здоров’я не має змоги працювати листоношею. Ніхто більше не хоче працювати за таку зарплату.

А як бути людям, які не в змозі в Роздільну, чи в Яковлівку за пенсією, як люди отримуватимуть газети, які передплатили? Таке враження, що керівництво Укрпошти навмисно знищує села, адже їм все одно, що буде з мешканцями цих населених пунктів.

З повагою ваш постійний читач

Шановний наш постійний читачу!

Редакція газети “Вперед” уважно розглянула Ваш лист та інформує про наступне. Випадки з перебоями  доставки періодичних видань непоодинокі. З метою роз’яснення ситуації, що склалася у Гаївці, ми звернулись до керівника Роздільнянського відділу зв’язку Олени Балицької. Ось як прокоментувала ситуацію Олена Анатоліївна:

“Ситуація із закриттям Гаївського відділення зв’язку – тимчасова. З метою уникнення перебоїв у роботі наразі відкривається відділ зв’язку у Марківці. До штату, окрім начальника та поштаря по Марківській сільській раді, включена посада листоноші, яка обслуговуватиме клієнтів Гаївської сільської ради, до остаточного укомплектування тамтешнього відділу зв’язку”.

Залиште свій коментар