Чергові досягнення наших вершників

НЕодноразово на сторінках газети ми розповідали про досягнення вихованців кінно-спортивного клубу «Богнатове», що знаходиться на території Єреміївської сільради. У скарбничці перемог його вершників знову побільшало медалей.

богнатово

Так, на початку червня на території КСК «Магнат» (Київська область) вершник нашого клубу, майстер спорту України Дмитро Терещенко посів третє місце у змаганнях на Кубок КСК «Магнат» (конкур) на маршруті 120 см та 125 см.

З 7 по 10 липня в м. Жашків (Черкаська область) пройшов Чемпіонат України з кінного триборства серед дорослих, юніорів та юнаків. У змаганнях взяли участь і вихованці «Богнатового», здобувши не одну перемогу. Наталя Калєєва посіла III місце в програмі 1 зірка та виконала норматив кандидата в майстри спорту України. Цей же норматив вдалося подужати і Даніїлу Мартиросяну, який став чемпіоном серед юніорів.

Здобутки наших вершників ще раз підтверджують, що наша земля багата справжніми талантами і ми маємо ними пишатися!