Українка вперше в історії здобула медаль зі сноуборду на світовій першості

Українська спортсменка Аннамарі Данча завоювала срібло Чемпіонату світу зі сноубордингу – 2019. Про це повідомляє sportarena.

До цього збірна України зі сноубордингу ніколи не вигравала медалі на чемпіонатах світу.

Сноубордистка Аннамарі Данча в понеділок, 4 лютого, встановила найкращий результат України на світових першостях, покращила свій рекорд та здобула першу медаль для України.

Аннамарі Данча — срібна призерка в дисципліні гігантський слалом. 28-річна українка пройшла кваліфікацію, виграла в 1/8 фіналу, чвертьфіналі та півфіналі, програла лише в фіналі, тому задовольнилася срібною нагородою.

Для неї — це найкращий результат в кар’єрі. Адже спортсменка не фінішувала вище 15-го місця в паралельному слаломі на чемпіонатах світу. Її найкращим результатом в будь-яких дисциплінах було 6-те місце на цьому ж чемпіонаті світу.